Форум за нумизматика и металдетектинг
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форум за нумизматика и металдетектинг

Всичко за металдетектинга и металотърсачите
 
ИндексPortalГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Latest topics
» NQKOI MOJE LI DA MI KAJE NESHTO ZA EDNA MESTNOST???
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 18, 2019 5:02 am by milenchove

» pomognete mi za prevoda
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 30, 2016 5:29 pm by cemo73

» каква е тази монета
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 02, 2016 3:02 pm by linost

» Знак слънце
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2016 4:23 pm by cemo73

» Антика ли е или не????
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 16, 2016 12:16 pm by LoLa chan

»  колеги някакво мнение за тази монета
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 11, 2016 1:56 pm by a22ss

» Тестове на 17 детектори с различни цели в земята
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 09, 2016 10:45 pm by Ancient Hunter

» търся малко унфо
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 23, 2016 2:05 pm by cemo73

» Здр-те
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 12, 2016 8:00 pm by cemo73

» нишан или символи
Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 12, 2016 7:45 pm by cemo73

Similar topics
    Navigation
     Portal
     Индекс
     Потребители
     Профил
     Въпроси/Отговори
     Търсене
    Търсене
     
     

    Display results as :
     
    Rechercher Advanced Search
    Галерия
    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    Линкове
    ФОРУМ МЕТАЛДЕТЕКТИНГ
    Реклама
    free forum
    --------------------------------
    free forum
    --------------------------------
    free forum
    --------------------------------
    free forum

     

     Малко информация за едно чудо

    Go down 
    +3
    comandera
    imperio
    Deultum
    7 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    comandera
    Новодошъл
    Новодошъл
    comandera


    Брой мнения : 71
    Registration date : 29.01.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 7:48 pm

    ne se iadosvai tia v tova ka4estvo ni6to ne struva as kolko mamei sam namiral i se taia na gordian debetskite sa interesni i imat dosta reversi.
    Върнете се в началото Go down
    Deultum
    Новодошъл
    Новодошъл
    Deultum


    Брой мнения : 62
    Registration date : 16.02.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: още едно нещо дет не знам какво е   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 30, 2008 5:46 pm

    някой ако знае да каже какво е моля

    https://2img.net/r/ihimizer/img206/9260/pict0003xp3.jpg
    Върнете се в началото Go down
    Ancient Hunter
    Admin
    Ancient Hunter


    Брой мнения : 97
    Registration date : 29.09.2007

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 30, 2008 6:39 pm

    На мен ми прилича на франзела Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    https://treasurefree.bulgarianforum.net
    Deultum
    Новодошъл
    Новодошъл
    Deultum


    Брой мнения : 62
    Registration date : 16.02.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 30, 2008 8:57 pm

    честно казано и на мен ми прилича на кифла ,обаче е бронз . мисля че е или счупена гривна или някаква апликация от нещо,но искам да видя и вие какво мислите
    Върнете се в началото Go down
    simvo
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 2
    Registration date : 30.09.2007

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 03, 2008 8:11 pm

    Масивна гривна.Излята от сребърно -месингова сплав Надлъжен диаметър 6см, напречен-4см. Направена в София или Ниш около 1800г.
    Върнете се в началото Go down
    Deultum
    Новодошъл
    Новодошъл
    Deultum


    Брой мнения : 62
    Registration date : 16.02.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 9:13 pm

    А това да знаете какво е букви не се виждат за тва и не можах да я намеря по каталозите

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Picture1di0

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Picture2pq7
    Върнете се в началото Go down
    comandera
    Новодошъл
    Новодошъл
    comandera


    Брой мнения : 71
    Registration date : 29.01.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 9:44 pm

    kolonia ot na6ia krai Very Happy prili4a na gordian
    Върнете се в началото Go down
    TIT PULO
    Новодошъл
    Новодошъл
    TIT PULO


    Брой мнения : 30
    Registration date : 03.04.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: уникат   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 8:01 pm

    по4ти няма патина.пълна шайба,мисля 4е е горяла.няма смисъл да я проверяваш,не си заслужава.не можеш да вземеш и 2лв. за нея /поне така се вижда на снимката.
    Върнете се в началото Go down
    comandera
    Новодошъл
    Новодошъл
    comandera


    Брой мнения : 71
    Registration date : 29.01.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 9:54 pm

    kolega tit ne e goriala tuka pri nas po4vata e takava nestiga 4e e urodeno i trudno rabotiat ma6inite mi i parite sa takiva govoria za bronza
    Върнете се в началото Go down
    TIT PULO
    Новодошъл
    Новодошъл
    TIT PULO


    Брой мнения : 30
    Registration date : 03.04.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: каква е .....   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 7:24 pm

    каква е тази по4ва, 4е и купешките машини работят трудно.няма ли автомати4ен земен баланс.В такъв слу4ай ако има толкова много руда би трябвало и машинката да пищи на пове4ето керамика .Аз съм имал такива слу4аи. Каква е по4вата където я извади /4им ,гора обработвана?
    Върнете се в началото Go down
    comandera
    Новодошъл
    Новодошъл
    comandera


    Брой мнения : 71
    Registration date : 29.01.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 8:56 pm

    kolegata Deltum triabva da pita6 s kakva ma6ina raboti,as problema s ma6inata sam go upravil samo GP
    Върнете се в началото Go down
    TIT PULO
    Новодошъл
    Новодошъл
    TIT PULO


    Брой мнения : 30
    Registration date : 03.04.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: какво е....   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 10:26 pm

    какво е GP.Пишете кой с какво работи,можем да имаме само полза един от друг.
    Върнете се в началото Go down
    comandera
    Новодошъл
    Новодошъл
    comandera


    Брой мнения : 71
    Registration date : 29.01.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 7:55 pm

    GP kolega e nai dalbokia detektor na minelab i edinstveno toi raboti na orodeno kakto i sd series,govoria za mnogo tejki tereni s adsko magnitno pole
    Върнете се в началото Go down
    TIT PULO
    Новодошъл
    Новодошъл
    TIT PULO


    Брой мнения : 30
    Registration date : 03.04.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: малко инфо за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 8:26 pm

    Comander на есен, ако ме искаш ще ти дойда на гости в Странджа да я видим тази почва.
    Върнете се в началото Go down
    Deultum
    Новодошъл
    Новодошъл
    Deultum


    Брой мнения : 62
    Registration date : 16.02.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 10, 2008 6:11 am

    ми по принцип работя с coin seeker 2 pro но сега ми е на ремонт и таз монета я намерих с играчката на Zlat.com ZF-1 . ко да се прави ,като няма риба и рака е риба Smile ина4е е намерена в гора в песъклива почва по римско е било море там ,и аз нямам идея що е в такова състояние ...
    Върнете се в началото Go down
    Deultum
    Новодошъл
    Новодошъл
    Deultum


    Брой мнения : 62
    Registration date : 16.02.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 5:59 pm

    някой може ли да ми каже нещо за тези предмети
    Малко информация за едно чудо - Page 2 Nnnn1cz0.th

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Nnnnba2.th
    Върнете се в началото Go down
    Deultum
    Новодошъл
    Новодошъл
    Deultum


    Брой мнения : 62
    Registration date : 16.02.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 28, 2008 5:08 pm

    аре бе никой ли не посещава форума ,дайте предположения какви са тези предмети и струват ли нещо ако не да ги почиствам с Cilit Bang
    Върнете се в началото Go down
    imperio
    Admin
    imperio


    Брой мнения : 50
    Registration date : 02.10.2007

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29, 2008 9:57 am

    Колега, в това няма хляб. Артефакта е късен и специално такива неща се търгуват колкото да има търговия а не за изкарване на пари.Но все пак гледай да не го прецакаш с чистенето. По-добре си го дръж или го дай на някой музей.
    Върнете се в началото Go down
    http://metaldetectings.com
    comandera
    Новодошъл
    Новодошъл
    comandera


    Брой мнения : 71
    Registration date : 29.01.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29, 2008 4:20 pm

    делтум къде ходиш да мяткаш в дворовете на хората ли? това е Турция намирал сам подобна обеца но пак не мога да кажа с сигорност
    Върнете се в началото Go down
    comandera
    Новодошъл
    Новодошъл
    comandera


    Брой мнения : 71
    Registration date : 29.01.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29, 2008 4:25 pm

    TIT PULO написа:
    Comander на есен, ако ме искаш ще ти дойда на гости в Странджа да я видим тази почва.
    TIT PULO ела но машина не ти трябва освен ако нямаш като моита,в странja малко се затегнаха работите с тас натура 2000
    Върнете се в началото Go down
    Deultum
    Новодошъл
    Новодошъл
    Deultum


    Брой мнения : 62
    Registration date : 16.02.2008

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 29, 2008 4:36 pm

    ми обекта е турция нормално да излизат и такива неща а пък доколкото за пари питам само за информация ама мерси за отговорите все пак Smile
    Върнете се в началото Go down
    4oveka
    Минаващ
    Минаващ



    Брой мнения : 2
    Registration date : 30.06.2009

    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 30, 2009 1:52 pm

    [pi4ove nyakoi ot vas rabotil li e s bandito2,az imax takav i sam dovolen kato zabez pari e ekstra
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Малко информация за едно чудо - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Малко информация за едно чудо   Малко информация за едно чудо - Page 2 Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Малко информация за едно чудо
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за нумизматика и металдетектинг :: Място за въпроси-
    Идете на: